Świadczymy dedykowane usługi dla firm i instytucji


Instalujemy specjalistyczne programy branżowe, do obsługi firm, naprawy baz danych, aktualizacji, zdalnego dostępu do plików i zasobów biura oraz zdalnego serwisu. Doradzamy w zakresie doboru oprogramowania do potrzeb firm, instytucji. Zainstalowanie programu ZUS-Płatnik pozwala firmom na przygotowanie dokumentów do przekazania ZUS-owi, ich weryfikację i wydruk. Oprogramowanie do zdalnego serwisu umożliwia firmom zdalne zarządzanie komputerami przez całą dobę, dostęp do danych i programów z dowolnego miejsca i dostęp z domu do komputera w biurze.

Platformy serwerowe

Nowoczesnym firmom, instytucjom proponujemy nowoczesne strategie biznesowe oparte na rozwiązaniach serwerowych na platformie Microsoft Windows Server. Opracowujemy założenia i analizujemy potrzeby firm, instytucji oraz wymagania konkretnych aplikacji, od których zależy wybór platformy. Projektujemy i wdrażamy bezpieczne i wydajne platformy serwerowe, pozwalające na realizację celów biznesowych.

Rozbudowa sieci komputerowych

Proponujemy korzystne rozwiązania dla firm, instytucji. Konfigurujemy urządzenia sieciowe, switche, routery, współpracujące z większością łącz. Posiadamy doświadczenie w konfiguracji sprzętu opartego na platformie Microsoft Windows Server. Doradzamy wybór routera dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych firm, instytucji. Oferujemy zaawansowane rozwiązania do transmisji danych.

Odzyskiwanie i ochrona danych

Projektujemy systemy ochrony i składowania danych dla firm oraz instytucji. Każde duże przedsiębiorstwo wymaga skutecznej ochrony poufnych danych, dlatego analizujemy, projektujemy i pomagamy wdrażać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo. Wykonujemy system backupu i storage chroniący przed przypadkowym skasowaniem danych, błędnym działaniem programu.

Drobne usługi

Instalujemy systemy operacyjne, pakiety biurowe, programy antywirusowe. Usuwamy problemy uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie programów pocztowych, wirusy i konie trojańskie. Naprawiamy systemy operacyjne i sprzęt komputerowy, którego także czyścimy i konserwujemy. Konfigurujemy i optymalizujemy sprzęt, oprogramowanie systemowe. Tworzymy kopie zapasowe danych lub całych dysków.