Kompleksowa budowa i konserwacja sieci firmowych

Zapewniamy kompleksową budowę i konserwację sieci firmowych m.in. w placówkach handlowych, usługowych. Prowadzimy także sprzedaż urządzeń sieciowych, oferujemy: switche, routery, modemy wiodących producentów TP-LINK, D-Link, Netgear, ZTE, Huawei, których renoma jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości. TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych, spełniających najwyższe standardy jakościowe, zaopatrującym dziesiątki milionów Klientów w ponad 120 krajach. D-Link zajmuje od lat miejsce w światowej czołówce producentów i dostawców sprzętu sieciowego. Netgear i ZTE jest równie wysoko cenionym dostawcą produktów zaawansowanych technologicznie w skali światowej. HUWEI na świecie uważany za wiodącego producenta sprzętu telekomunikacyjnego, w Polsce uznawany jest za potentata na rynku modemów bezprzewodowych.

Zapewniając firmom budowę sieci komputerowej usprawniamy wymianę danych między komputerami, a także zwiększamy bezpieczeństwo, wykluczając możliwość przechwycenia poufnych informacji.

Gwarantujemy kompleksową usługę, na którą składa się:

  • doradztwo w wyborze struktury sieci, systemów antenowych i urządzeń sieciowych

  • indywidualny projekt sieci komputerowej

  • wdrożenie: instalacja okablowania sieciowego, konfiguracja urządzeń

  • testowanie poprawności działania sieci

  • stała i fachowa opieka serwisowa, konserwacja

Opierając się na rzetelnej wiedzy i bogatym doświadczeniu proponujemy sprawdzone rozwiązania, uwzględniające możliwości sprzętu i wymagania Klientów. Nasze instalacje są zgodne z polskimi i europejskimi normami, wyróżnia je wysoka jakość i najwyższe parametry działania.