Świadczymy dedykowane usługi dla firm i instytucji

Instalujemy specjalistyczne programy branżowe, do obsługi firm, naprawy baz danych, aktualizacji, zdalnego dostępu do plików i zasobów biura oraz zdalnego serwisu. Doradzamy w zakresie doboru oprogramowania do potrzeb firm, instytucji. Zainstalowanie programu ZUS-Płatnik pozwala firmom na przygotowanie dokumentów do przekazania ZUS-owi, ich weryfikację i wydruk. Oprogramowanie do zdalnego serwisu umożliwia firmom zdalne zarządzanie komputerami przez całą dobę, dostęp do danych i programów z dowolnego miejsca i dostęp z domu do komputera w biurze.

Serwis dla firm i instytucji

Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania serwisowe dla firm i instytucji. Świadczymy zarówno drobne usługi, jak i dedykowane, dostosowane do specyfiki branży, na terenie powiatu strzyżowskiego. Konfigurujemy urządzenia sieciowe, switche, routery dla potrzeb firm i instytucji. Zabezpieczamy przed utratą poufnych danych.

Platformy serwerowe

Opracowujemy założenia i analizujemy potrzeby firm, instytucji oraz wymagania konkretnych aplikacji, od których zależy wybór platformy. Projektujemy i wdrażamy bezpieczne i wydajne platformy serwerowe, pozwalające na realizację celów biznesowych.

Budowa, rozbudowa sieci

Konfigurujemy urządzenia sieciowe, switche, routery, współpracujące z większością łącz. Posiadamy doświadczenie w konfiguracji sprzętu opartego na platformie Microsoft Windows Server. Doradzamy wybór routera dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych firm, instytucji. Oferujemy zaawansowane rozwiązania do transmisji danych.

Odzyskiwane i ochrona danych

Projektujemy systemy ochrony i składowania danych dla firm oraz instytucji. Każde duże przedsiębiorstwo wymaga skutecznej ochrony poufnych danych, dlatego analizujemy, projektujemy i pomagamy wdrażać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo.